Aero Whatsapp Son Sürüm

 Aero Whatsapp son sürüm ile Whatsapp’ın kullanıcılarına sunmadığı ya da kısıtlı bir şekilde sunduğu tüm imkânlardan faydalanmak mümkündür. Whatsapp Aero, whatsapp için geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Bunun yanında bu uygulama üçüncü parti bir uygulama olarak da bilinir.

Ayrıca bu uygulama bir Türk tarafından geliştirilme özelliğine de sahiptir. Sunmuş olduğu avantajlı özellikleri nedeniyle günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılır.

Aero Whatsapp son sürüm ile Whatsapp’ın sunmadığı pek çok özellikten faydalanmak mümkündür. Bu uygulama üçüncü parti uygulama olarak piyasaya sürüldü. Aero Whatsapp sayesinde Whatsapp’ın kısıtladığı pek çok özelliği kullanmak mümkündür.

Whatsapp Aero Özellikleri Nelerdir?

  • Aero Whatsapp son sürüm ile silinen mesajların görülmesi mümkün olur. Bu sayede kişiler karşı tarafından ne sildiğini rahat bir şekilde görebilir.
  • Mavi tik özelliğini kaldırmak mümkündür.
  • Silinmiş olan hikayelere bakmak mümkündür.
  • Kişilerin hangi tarihlerde profil fotoğraflarını ya da durumlarını değiştirdiklerini görebilirsiniz.
  • Karşı taraf yolladığı mesajı silse de o mesajı görme şansınız olur. Ancak karşıdaki kişi mesajı sildiğini sanacaktır.
  • Kişilerin ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilirsiniz.
  • Profilinize gizli bir şekilde bakanları öğrenebilirsiniz.
  • Farklı tema özellikleri bulunur.

Whatsapp Aero Nasıl Kullanılır?

Aero Whatsapp son sürüm uygulamasını iki şekilde kullanmak mümkündür. Bu uygulama orijinal sürüm ile kullanılabilir. Bunun yanında klasik Whatsapp uygulaması silinip yerine bu uygulama kullanılabilir. Bu tamamen kullanıcıların tercihine kalmış bir durumdur. Kişiler uygulamayı nasıl kullanacaklarına karar verdikten sonra uygulamanın sitesine girerek kolay bir şekilde işlemini gerçekleştirebilirler.

Whatsapp Aero kişilerin yaşam tarzlarını yansıtma özelliğine de sahiptir. Kullanımı son derece basit ve bunun yanında işlevseldir. Uygulamanın nasıl organize edileceği kişilerin kendi kararlarına kalmış olan bir durumdur. Hızlı sunucular sayesinde programı her zaman mükemmel bir şekilde kullanmak mümkün olur. edinme sırasında kişileri zor durumda bırakacak virüslerle karşılaşılmaz. Bu uygulama sürekli olarak optimize edilir ve kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır. Uygulamada herhangi bir reklam da söz konusu değildir.

Whatsapp Aero Nasıl Çalışır?

Uygulama için kişilerin bir profil oluşturmaları gerekir. Bu uygulamanın ücretsiz bir şekilde mümkündür. Bunun yanında kötü amaçlı virüslerin telefonunuza bulaşması mümkün değildir. Kişiler uygulamayı sıkıntı yaşarlarsa herhangi bir dilde yardım isteyebilirler. Pek çok tema seçeneği bulunur. Sınırsız temalar arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında Aero uygulaması ile Telegram gruplarına ya da kanallarına katılmanız da mümkündür.

Aero uygulamasında her şey ücretsizdir. Bu sayede rahat bir şekilde kullanılabilir. Sizi zor duruma sokacak uygulamalar ile uğraşmak zorunda kalmadan Aero ile istediğiniz pek çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Aero uygulamasının en son güncellemesi sayesinde uygulamadaki pek çok hata da düzeltilmiştir.

 

Kaynak:  whatsappindir

Yorum yapın