Aras Kargo Takip

Aras Kargo Takip ile tüm yurt içi çalışmalarını güvenilir ve kaliteli yapmakta olan bir kargo şirketidir.  Aras Dağıtım ve Pazarlama şirketlerinin hemen ardından ise taşımacılık sektöründe de  1989 yılları arasında faaliyete geçen yapı ise Aras Kargo’nun tüm temellerinin atmıştır. Ayrıca birden fazla şubesi bulunmaktadır. Böylece birden fazla olan bu şubeler kolaylık açısından farklı bölgelere yayılımı yapılmıştır. Size yakın olan adreslerle iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri Kaçtır?

Türkiye geneli bütün Aras Kargo şubelerinde geçerli olarak hafta içi sabah saat 09:00 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Ayrıca Aras Kargo şubeleri cumartesi günlerinde saat 09:30 ‘da başlayıp saat 15:00 saatleri arasına kadar çalışmaktadır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Aras Kargo ile yapmış olduğunuz bütün gönderi durumu hakkında bilgi almak adına Aras Kargo Müşteri Hizmetleri 444 25 52 No’lu irtibat telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu iletişim telefonundan da kargo durumu hakkında bilgileri alabilirsiniz.

Aras Kargom ne zaman gelir?

Yapmış olduğunuz kargo gönderimi Aras Kargo için normal şartlarda teslim etme süresi ortalama 2 iş günü içerisinde belirtilmektedir. Yalnız bu durum  kargonun gönderi yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir ve yoğunluğun olduğu bu dönemlere göre teslimat süresi uzaya bilmektedir.

Aras Kargo Takip Numarası

Aras Kargo ile sizlere mevcut olan kargonuzun durumunu hakkında bilgilendirmek amacı ile gönderi yapan kişilere  bilgilendirme mesajları gönderilmektedir. Sizlere gönderilmiş olan bu  kısa mesajların içeriğinde kargonun son durumunu öğrenmek için Aras Kargo Takip Numarası bulunmaktadır. Aras Kargo tarafından sizlere gönderilmekte olan bu kısa SMS yolu ile tarafınıza iletilen Aras kargo takip numarası kullanarak site üzerinden giriş yaparak Aras Kargo Takip bölümünden öğrenme butonu ile kargo numarasını kullanarak sorguyu gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanında Aras Kargo’nun kendi sitesi üzerinden yapılmakta olan Aras kargo takip numaranızı kullanarak kargo ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Ancak istemiş olduğunuz bu bilgiye daha kolay erişebilmeniz için Aras Kargo Takip sorgu ekranını kendi sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.

“Aras Kargo Takip” üzerine bir yorum

Yorum yapın