Blackberry Bold Whatsapp Nasıl Yüklenir ?

Blackberry Bold için Whatsapp Nasıl Yüklenir sorusu son yıllarda Blackburry kullanıcıları için gerçekten de önemli ve çözülmesi gereken bir sorun haline gelmeye başladı. Birçok kişi Whatsapp adını verdiğimiz uygulamayı kurmak istiyor çünkü bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde sadece internet bağlantısına sahip olarak mesajlaşmak mümkün. Yani Blackberry Bold için Whatsapp Yükleme işlemi aslında çoğu kişinin yapmak istediği bir şey olarak düşünülebilir.

Ancak yine de bu işlem hakkında birçok kişinin pek de bir fikri yok ve nasıl yapacakları konusunda oldukça kararsızlar. Sonuç olarak bugün bile Blackberry Bold Whatsapp Nasıl Yüklenir sorusu bu kadar popüler ise hala birçok Blackberry kullanıcısı bu konu hakkında bilgi sahibi değil denilebilir.

Blackberry Bold için Whatsapp Yükleme

Blackberry Bold için Whatsapp Yükleme işlemi sanıldığı kadar zor bir işlem olmamakla birlikte bazı adımları uyguladığınız takdir de dakikalar içinde tamamlanabilir. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıda maddeler halinde aktardı:

  • Blackberry İçin Whatsapp yüklemek istiyorsanız öncelikle Google’a girin.
  • Daha sonra Whatsapp For Blackberry yazıp aratın.
  • Karşınıza çıkan ilk siteye girip indirmeyi başlatın ve daha sonra apk dosyasını kurun.
  • Artık Whatsapp uygulamasını gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkün olacaktır.

Bu adımları sorunsuz bir şekilde uyguladığınız takdir de Blackberry Bold için Whatsapp Yükleme işlemi dakikalar içerisinde tamamlanacaktır ve bu konu ile ilgili ekstra bir şey yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Gördüğünüz gibi telefonunuza Whatsapp uygulamasını indirmeniz ve kurmanız hem çok kısa hem de çok kolay bir işlem, bunun için illa ki Google Play gerekli değil.

Blackberry Bold Whatsapp Uygulamasını Destekliyor mu?

Blackberry Bold Whatsapp Uygulamasını Destekliyor mu konusuyla ilgili bazı Blackberry kullanıcılarının soru işaretleri olduğunu söyleyebiliriz. Kimilerine göre böyle bir durum söz konusu olmayabiliyor ancak bu yanlış bir bilgi, konuyla ilgili şu açıklamalar doğru olacaktır:

  • Blackberry Bold tıpkı Android telefonlar gibi Whatsapp uygulamasını destekler.
  • İndirme işlemini Google Play ile değil tarayıcı ile yapmanız gerekebilir.
  • İndirme tamamlandıktan sonra kurulumu da yine sizin başlatmanız gerekir.

Tüm bunlar aslında Blackberry Bold Whatsapp Uygulamasını Destekliyor mu sorusunu cevaplamak için yeterli diyebiliriz. Bunların haricinde diğer içeriklerimizi incelemek istiyorsanız ilgili makalemize erişebilir ve konuya dair bilgi alabilirsiniz.

Kaynak:  whatsappindir

Yorum yapın