DHL Kargo Takip

 

DHL kargo takip şirketine ulaşabilmek için, DHL Kargo kendisine ait olan özel müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçilmektedir. Böylelikle bütün gönderinin durumu hakkında bilmek istenen kargo ile  detaylı bilgileri öğrenilmektedir. Gönderinin durumunu yakından detaylı olarak takip edilebilmektedir. DHL Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon: 444 00 40 DHL ye ait olan bu iletişim numaraları ile DHL Kargo şirketine kolay rahat ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilmektedir. DHL Kargo takip işleminin gerçekleştirilebilmesi adına iletişim olarak DHL müşteri hizmetlerine ulaşılabilmektedir.

DHL Kargo Hesaplama

DHL Kargo takip aracılığı ile bütün gönderim işlemlerini sağlarken, gönderiler için ödenmesi gereken tahmini fiyat aralığının hesaplanabilmesi için DHL Kargonun hesaplama sistemleri kullanılabilmektedir. DHL Kargo hesaplama sistemleri gönderinizin tamamen gönderilen yer, hacim, ağırlık ve uzunluk gibi önemli bilgileri dikkate almak şartıyla ortalama bir fiyat listesi sunmaktadır. DHL Kargo İle yapılmakta olan bu gönderilerde her bir kilogram için yaklaşık fiyat aralığı 34 TL değerinde fiyatlandırılmaya sahiptir. Bu fiyatlandırma listesine göre kargonun gönderildiği bölgeye ve adrese hatta uzaklığına göre değişebilmektedir. 2. bölgeye gönderilmek istenen ürünün 1 kilogramağırlığında ise gönderinin fiyatı yaklaşık olarak 41 TL civarında değişmektedir. Benzer şekilde diğer bölgelere yapılmak istenen kargo durumlarında oluşturulan bu fiyatlar artış ve değişkenlik gösterebilmektedir.

DHL Kargo Ne Zaman Gelir?

Tüm DHL kargo gönderilerinin kesin bir teslimat zamanı bulunmamaktadır. Ancak olası teslimat tarihini net olarak vermek gerekir ise DHL Kargo şubesi ile iletişime geçerek yada sitemiz üzerinde DHL Kargo takibi öğrenilmektedir. DHL Kargo gönderilerininteslimat tarihleri yapılacak olan gönderinin boyutlarına, ulaştırılmak istenen mesafelere ve kuryelerin dağıtım durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. Gönderilerin daha erken bir zaman aralığı içerisinde alıcılara ulaştırılması gereken zamanlarda hafta içi Pazartesi ve Salı günlerini tercih edilmektedir. DHL Kargoya teslim edilen bu  gönderiler şubeye teslim edildiği andan itibaren yaklaşık olarak 3 ile 4 iş günü içerisinde DHL Kargo şubesine teslim edilmektedir. Bunun sonrasında ise gönderilerin alıcıya tesliminin yapılması için kargolar kuryelere teslim edilmektedir.

Yorum yapın