HAKKIMIZDA

MİSYON: Whatsappindir.net, teknolojinin güncel gücünden yararlanarak kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlar. Bu itibarla tüm müşterilerine en doğru ve en uygun bilgiyi sunar ve faaliyet alanları bakımından genişliği ile oyun sistemleri ve mekanik sistemler üzerinde genişlemeyi amaç edinir. Bu bağlamda hizmetini toplumun geniş bir bölümüne ulaştırmak için çaba harcar. Kuruluşundan itibaren etik değerlerine ve sosyal sorumluluk bilincine sadık kalır. Karlılık ve verimlilik prensiplerinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini her şeyden üstün görür.

VİZYON:

Internet sitesi olarak pek çok projede imzası bulunan Whatsappindir.net kendisini saygın şirketler arasında zirvede bulur. Bu yönüyle Türkiye’nin her yerinde güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmayı hedefler, herkesin ve her kesimin evine hizmet etmeyi amaçlar. Müşteri memnuniyetini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eder. Whatsappindir.net, kullanıcı portföyüne borçlu olduğunu bilir ve kendisine yakışanı sürdürülebilir şekilde yapmaya devam eder. Bu yönüyle rakiplerinin örnek aldığı ve sürekli fark yaratan bir Internet sitesi olarak sektörü domino etmeyi sürdürür. Whatsappindir.net gerek geçmiş çizgisini gerekse de güncel projelerde ki değerlerini bozmadan devam ettirmeyi amaçlar ve müşterinin ayağına kalite götürmeye ant içmiştir.

DEĞERLERİMİZ:

Whatsappindir.net faaliyetleri bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile oyun üzerinde doğru, etik ve şeffaf bilgiler sağlamayı amaç edinmektedir. Bu bağlamda tüm üye, ziyaretçi ve iş ortaklarına karşı, T.C ilgili yasaları ışığında değerler üretmeyi prensip olarak kabul etmiştir.