Horoz Kargo Takip

Horoz Kargo takip tarafından taşınan tüm  paketleriniz bütün hareketleri izlemek için Horoz Takip No adı verilmiş özel bir koda ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu özel takip kodunuz hazır ise sistem üzerindeki i butona tıklayarak ulaşacağınız sayfa üzerinden bütün takip işlemleri yapılmaktadır. Horoz Kargo tamamen geçmişe dönük olarak da son 2 ay içerisinde kargo takip bilgilerine ve erişimlerine imkan verip olanak sağlamaktadır.

Horoz Kargo Mesai Saatleri

Hafta içi her gün saat 08:30 ile 18:30 saatleri arasında hafta sonu Cumartesi günü saat 08:30 ile  15:30 arasında açık bulunmaktadır. Pazar günleri ise  tamamen kapalıdır. Ayrıca Horoz Kargo olarak özel günler olan dini bayramlarda ve diğer bütün resmi tatil dönemlerinde hizmet vermemektedir. Horoz Lojistik gönderi ve takip ekranından son 2 aylık gönderimlere ulaşmaya dair sorgulamalar yapmak oldukça mümkündür.

Horoz kargo gönderi takip ekranında 2 seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birincisi 14 karakterli Horoz Takip Nosu ile sipariş verilen ve beyan edilen cep telefonuna gönderilen SMS’te yer almaktadır. Böylelikle Horoz kargo güvenli mi? sorusunun cevabı içinde yer almıştır. Her kargo firması kendine has özel takip kodunu kendine göre özel olarak belirlenmektedir. Horoz Kargo Takip No ise 14 haneli olmakla birlikte tamamen rakamlardan oluşmaktadır. Ekranda ki takip kutucuğuna verilen bu 14 haneli kod girerken her ne kadar harflere de müsade edilse de tamamen rakamlardan oluşacak şekilde kontrollerinin yapılması önerilmektedir.

Horoz Kargo Kaç Günde Gelir?

Horoz Kargo hem yurt içerisinde hem de yurt dışında taşımacılıklar yapmaktadır. Bunun yanı sıra depolama ve gümrük hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetlerin her birinin ise kendine özel kuralları, imkanları ve mevzuatları bulunmaktadır. Dolayısıyla Horoz Kargo takip ile gönderilmek istenen kargonun  teslimat süresi için de Horoz kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizde fayda olacaktır. Ayrıca bu bilgiyi kargonuzu teslim ederken de şubeden de öğrenilebilir. Horoz Kargo ile gönderi ücreti ne kadar sorusunun en güzel ve net cevabı tamamen alacağınız hizmetin tipine, boyutuna ve anlaşmasına göredir.

Yorum yapın