Iphone 4 Whatsapp Eski Sürüm

Iphone 4 Whatsapp Eski Sürüm Günümüzde hala İphone 4 kullanan kişiler bulunur. Ancak bu telefonlar hala kullanılsa da IOS güncellemesi almaz. Bu nedenle Appstore üzerinden pek çok uygulamanın yüklemesi de mümkün değildir. Whatsapp İndir uygulaması da bunlardan biridir. Iphone 4 Whatsapp eski sürüm ile Whatsapp uygulaması rahat bir şekilde kullanılabilir.

Iphone 4 artık güncelleme almadığı için Whatsapp uygulamalarının AppStore üzerinden bu telefonlara yüklenmesi mümkün olmaz. Ancak farklı yöntemler kullanılarak bu uygulamaların Iphone 4 telefonlara yüklenmesi mümkündür. Iphone 4 Whatsapp eski sürüm için gerekli adımlar takip edilerek Whatsapp uygulamasının kurulması mümkündür.

Diğer makalemize göz atabilirsiniz. Nokia E71 Whatsapp Nasıl İndirilir ?

Whatsapp Eski Sürüm Nasıl Kurulur ?

  • Iphone 4 Whatsapp eski sürüm işlemi için öncelikle telefonda bulunan Whatsapp uygulamasının silinmesi gerekir.
  • Bu işlemin gerçekleştirilmesi için telefonun ayarlar bölümüne gelerek uygulamalar kısmından Whatsapp kaldır seçeneğine gelmelisiniz.
  • Uygulamanın kaldırılmasının ardından yüklenmek istenen Whatsapp eski sürüm apk’lerinden eski sürümlere ulaşılır.
  • Whatsapp sürümü kurduktan sonra dosya telefona APK olarak iner. Buradan eski sürümü kurmak mümkün olur.
  • Ardından AppStore kısmından uygulamayı otomatik bir şekilde güncellemek mümkün olur.
  • Bu sayede Whatsapp eski sürüm telefona yüklenebilir.

Whatsapp Eski Sürüm Nasıl Kullanılır?

Iphone 4 Whatsapp eski sürüm işlemi ile Iphone 4 telefonlarda Whatsapp kullanımı mümkündür. Günümüzde pek çok kişi Iphone 4 telefonları kullanmaya devam eder. Çevremizde annelerimiz babalarımız yakın akrabalarımızın bu telefonları kullandığına şahit olabiliriz. Ancak Iphone 4 telefonlar artık güncelleme almaz. Güncelleme almadıkları için de AppStore kullanımı mümkün olmaz.

Iphone 4 telefonlarda AppStore kullanımı mümkün olmadığı için Whatsapp uygulaması Appstore üzerinden kullanılamaz. Bu nedenle IOS kullanıcılarının farklı bir şekilde Whatsapp uygulamalarını kurmaları gerekir. Bu şekilde uygulamaların edinmesi mümkündür. Eski sürümlerin işlemlerinin ardından rahat bir şekilde kullanılabilir. Whatsapp’ın işleminin ardından kişiler numaralarını girerek normal bir şekilde uygulamayı kullanabilirler. Bunun yanında Whatsapp güncelleme işlemleri yapılmadan da Whatsapp kullanılabilir.

Whatsapp Eski Sürümü Geri Getirme İşlemi

Son yüklenen Whatsapp güncellemesinden memnun kalmayan kişiler de eski sürümü getirebilir. Normal Iphone telefonlarda güncelleme yapıldıktan sonra bu işlemin geri alınması mümkün değildir. Ancak Iphone 4 cihazlarda IOS güncellemesi olmadığı için whatsapp uygulamasının eski sürümünün geri alınması işlemi gerçekleştirilebilir.

Bu işlemin gerçekleştirilmesinin ardından Iphone 4 telefonlarda Whatsapp uygulaması rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu işlem gerçekleştirilmezse Iphone 4 telefonlarda Whatsapp uygulamasının kullanılması mümkün olmaz. Bu telefonlara IOS güncellemeleri gelmediği için AppStore da kullanılamamaktadır. Bu nedenle uygulamaların AppStore üzerinden mümkün değildir. Bu da Iphone 4 kullanıcılarının pek çok uygulamayı kullanamamasına ve mağdur olmasına neden olur. Ancak farklı yöntemler sayesinde bu uygulama telefona rahat bir şekilde kullanılabilir. Yazılarımızdan Iphone 4 telefonlara Whatsapp eski sürümü ile ilgili detaylı bilgi alınabilir.

Kaynak:  whatsappindir

Yorum yapın