Kolay Gelsin Kargo Takip

Kolay Gelsin kargo takip özel ve bireysel bir kargo taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Hangi kargo ile çalışıyor. Anlaşmalı olduğu kargo çeşitleri Amazon Türkiye, Mavi, E-Bebek gibi firmaların kargolarını taşımaktadır. Kolay Gelsin mobil uygulaması üzerinden de telefona indirim yapıldığında kargo takibini canlı canlı izlemek gayet mümkündür. Mobil uygulamayı indirip gerekli doğrulamaları yaptıktan hemen  sonrasında kargo teslimatı ile ilgili olarak gönderilen teslimat merkezlerinde, gönderiniz teslimata çıkmıştır ya da 2 saat içerisinde gönderinizin teslimatı için gelmektedir gibi durum mesajları gönderilmektedir. Kolay gelsin kargo takip ile teslim süresinde üç ayrı kategori vardır. Bu kategoriler mesafeye göre hesap yapılmaktadır.

Kolay Gelsin Kargo Takip Hizmeti

Kolay gelsin kaç günde gelir? Paketin çıkış yaptığı yer ile varış noktası arasındaki mesafe 600 kilometreden küçük ise 1 iş gününde paket teslimatı kargo gönderimi yapılmaktadır. Eğer ki bu mesafe 600 kilometre ile 1200 kilometre arasında ise 2 iş gününde teslimat yapılmaktadır. 1200 kilometreden uzakta olan ve yerleşim yerleri arasındaki uzaklık derecesine göre teslimat süresi ise tam 3 iş günü olmaktadır. Böylece bu sürelerin normal koşullar altındaki operasyonları için geçerli olduğunu ve bir kez daha hatırlatmakta faydası mutlaka vardır. Olağanüstü hal, yol ve hatta hava gibi koşullarında teslim süreleri ise değişmektedir.

Kolay Gelsin Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kolay Gelsin kargo takip ile birden fazla hizmetler türünde kargo hizmeti de verilmektedir. Bunlar arasında normal gelsin, istediğim zamanlar gelsin, komşumdayım ona gelsin, ya da farklı adrese gelsin diye yahut da aynı gün gelsin gibi birçok türlü türlü ihtiyaçlara nazaran ve bunlara cevap veren operasyonlar da bulunmaktadır. Dolayısı ile kargo ücreti de seçmiş olduğunuz bu hizmete ve kargonun ağırlığına hatta paketin ebadına ve gideceği mesafeye göre hesaplanarak işlem görmektedir. Dolayısıyla kolay gelsin kargo takipte diğerleri gibi tek bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Ayrıca Kolay Gelsin kargonun online alışveriş siteleri de veya kurumsal müşterileriyle anlaşmaları çerçevesinde farklı fiyat tarifeleri de olabilmektedir. Kolay gelsin kargo ile yukarıda da belirtildiği üzere Kolay Gelsin şimdilik sadece bireysel ve güvenilir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Anlaşmalı olduğu bu kurumsal firmaların paketlerini taşıdığından; Türkiye’den sipariş verirken kargo ücreti bilgileri de verilmektedir.

Yorum yapın