Net Kargo Takip

Net Kargo takip denilince akıllara gelen birtakım sorular gelmektedir. Net kargo kime aittir? Net kargo, Netlog Lojistik Grubu markasıdır. Net kargo ne zaman kuruldu? Net kargo 2004 yılında kurulmuştur. Netlog Lojistiğin kökleri ise 1984 yıllarına  dayanmaktadır. Gıda sektörü, tekstil sektörü, moda ve perakende sektörü  ilaç sektörü, otomotiv ve endüstriyel ürünler ve inovatif gibi entegrelere lojistik çözümleri ile fark yaratan Netlog, hizmet vermiş olduğu birçok sektörde ise ilkleri gerçekleştirmiş sektörlerin büyümesinde büyük rol oynamıştır. Bugün 29 farklı milletten oluşan 12.000’in üzerinde çalışanı ve  3 kıta ile  9 ülkede yönettiği toplam 1.2 milyon m2 kapalı depo alanı ile toplam 91 deposu ve 4.000’in üzerinde Özmal taşıma aracı ile Netlog firmaların sadece Türkiye üzerinde değil tabi ki yurt dışında da iş ortakları olmuştur.

Net Kargo Nasıl Takip Edebilirim?

Net Kargo takip numarasın ile kargo takip kodu ile ekranda bulunan kutucuğuna giriş yapıldıktan sonra kargo sorgula butonuna girerek işlem yapılmaktadır. Sistem kargo sorgulama işlemleri ile tamamladığında bu sonuçlar sayfada görüntülenecektir. Böylece sorgulama sonuçları doğrudan Net Kargo veri tabanından aktarılmaktadır. Taşıma işlemlerinde yüksek dikkat ve özenle çalışılmaktadır. Bu sayede herhangi bir olumsuz durum meydana gelmez. Aksine doğru ve güvenilir taşımacılık sürecinde kargonuzu her daim takip numarası ile gözetlemeniz mümkündür.

Net Kargo Çalışma Saatleri

Net kargo hafta sonları çalışıyor mu? Net kargo hafta içi saat 08:30 ile  18:30 saatleri arasında çalışmaktadır. Hafta sonu cumartesi günü saat 08:30 ile 15:30 arasında çalışmaktadır. Yine hafta sonu olarak pazar günü ise çalışmıyor tamamen kapalıdır. Ayrıca Net Kargo bürün  dini bayramlarda ve diğer özel  resmi günlerde tatil zamanlarında hizmet vermemektedir. Yalnız bu saatler genel olarak Net kargo ya has değildir. Tüm Türkiye geneli bütün kargolar aynı saat dilimlerinde çalışmaktadır. Çünkü bu saatler sadece genel iletişim ve hizmetin saatleridir. Net Kargo teslim süreleri ise o bölgede bulunan ve personele bağlı olarak saat 19:00 ve 21:00’e kadar değişkenlik göstermektedir.

Yorum yapın