Sendeo Kargo Takip

Sendeo kargo takip olarak teslimat sektörüne dinamik, enerjik, cesur ve inovatif bir bakış açısıyla kurulmuştur. Akıllara ilk gelen soru ise acaba bu Sendeo kargo kime ait? Kurucusu bir koç topluluğuna aittir. Sendeo yenilikler getirmek için yola çıkan yenilikçi bir firmadır. Bu yolculuğunda Koç Holding Tarafında. Kaliteli hizmet anlayışı ve teknolojinin yüksek gücü sayesinde sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Sendeo Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Sendeo kargo kaça kadar dağıtım yapıyor? Hafta içi saat  08.30 ile 18.30 arasında hafta sonu ise  Cumartesi günü 08:30 ile 15:30 Pazar günü ise kapalıdır. Ayrıca Sendeo kargo dini bayramlarda ve diğer özel günlerde  resmi günlerde, tatillerde hizmet vermemektedir. Bu saatler çerçevesi içerisinde Sendeo kargo genel iletişim ve hizmet saatleri içerisinde çalışmaktadır. Kargo teslim süreleri ise bulunmuş olduğu yerdeki personele bağlı olarak saat 19.00 ile  21:00’a kadar farklılık gösterebilir ve uzayabilir.

Sendeo Kargo takip numarasını aşağıdaki kargo takip Kodu” kutucuğuna girdikten hemen sonra butonuna giriş yapın. Sistem kargo sorgulama işleminizi tamamladığında ise tüm sonuçlar ve  sorgulama sonuçları karşıya çıkan ekran ve sayfada görüntülenecektir. Sorgulama sonuçları doğrudan Sendeo kargo tarafında. veritabanından aktarılmaktadır. Sendeo Kargo takip numarası ile yapılan sorgulamalarda herhangi bir sebep sonuç alamıyorsanız yada kargo numarasının yanlış olduğunu anladığınız veya düşündüğünüz zaman Sendeo kargo müşteri hizmetleri kendi 444 75 48 numaralı yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu rahatlıkla ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sendeo Kargo Kaç Günde Gelir?

Sendeo Kargo ile Teslimat süresindeki km 0 -600 km ye kadar mesafeye toplamda 1 günde teslim edilir, 600 km veya ondan daha uzak mesafelere teslimat süresi olarak en geç 2 gün sürmektedir. Bu özellikler sadece Sendeo kargo ya göre geçerli değil aksine bütün kargo şirketleri için geçerlidir. Kargo ücretlerinin vermiş olduğu bu  belirli bir standart ve kesin tarifesi yoktur. Kargo ücreti gönderinin ağırlığına cinsine ve genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Ancak hafif ve hacimim konusunda en küçük bir paket sistemidir.

Yorum yapın