Ücretsiz WhatsApp Blackberry

Ücretsiz WhatsApp Blackberry 2009 yılında ortaya çıkan WhatsApp, bugün dünya üzerinde akıllı telefona sahip tüm herkesçe yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. İstisnasız her telefonda bulunan WhatsApp sayesinde gün içinde sayısız mesajlaşma yaşıyor ve internet bulunan her yerden görüşme sağlıyoruz. İletişime bir an bile ara verilmeyen uygulama sayesinde, iletişim açısından tüm kolaylıklar önümüze seriliyor. WhatsApp’ın bugün dünyanın her yerinde vazgeçilmez bir iletişim platformu olduğu aşikardır ve kullanıcı sayısı günden güne artmaktadır.

WhatsApp Blackberry Nedir?

Teknolojinin çok hızlı ilerlemesi ve baş döndüren gelişmelerin yaşandığı günümüzde, iletişimin zirvede yaşandığı söylenebilir. İletişim araçlarının bir hayli arttığı şimdilerde, ilk çıktığı günden beri en pratik ve hızlı iletişim yolunu açan WhatsApp, akıllı telefon kullanan herkes tarafından fazlasıyla rağbet görmektedir. Hal böyle olunca akıllı telefon alan herkesin telefonuna yüklediği ilk uygulamalardan biri WhatsApp olmaktadır.

WhatsApp üzerinden mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama yapılabilmektedir. Ayrıca belli bir süre önce devreye giren özellik sayesinde WhatsApp üzerinden artık paylaşım da yapılabilmektedir. Bu nedenle WhatsApp iletişim platformlarındaki öncelikli yerini korumaktadır. Ücretsiz WhatsApp Blackberry telefonlarda da geçerli ve çoğunlukla yapılan bir eylemdir.

WhatsApp ile Neler Yapılabilir?

Ücretsiz WhatsApp Blackberry telefonlarda WhatsApp ile yapılabilecek çok sayıda iletişim eylemi bulunmaktadır. Kullanımı da son derece basittir. Her yaştan insan WhatsApp uygulamasını hiçbir yardım almadan kolayca kullanabilmektedir. Bunları maddeler halinde şu şekilde sayabiliriz:

 • Metin mesajı göndermek
 • Her türden resim, dosya ve video göndermek
 • Sesli arama yapmak
 • Görüntülü arama yapmak
 • Durum paylaşımı yapmak
 • Sesli grup görüşmesi yapmak
 • Görüntülü grup görüşmesi yapmaktır.

Ücretsiz WhatsApp Blackberry telefonundaki rehberde bulunan kişilerle kullanıcının izni dahilinde otomatik eşleştirilen kullanıcılar, böylece telefonunda WhatsApp uygulaması yüklü bulunan kişilerle rahatça görüşebilir. Blackberry telefonların tüm sürümlerinde kullanılmakta olan uygulama sayesinde, mesajlaşmalar ve aramalar hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

WhatsApp Blackberry Telefonda Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

Ücretsiz WhatsApp Blackberry telefona yükledikten sonra son derece kolay bir şekilde şu aşamalar izlenilerek kuruluyor:

 • Önce telefon numarası girilir.
 • Ardından profil fotoğrafı seçilir.
 • İsim belirlenip kayıt et tuşuna basılır.
 • Rehber için uygulamaya izin verdikten sonra kişi listesi otomatikman önünüze geliyor ve istediğiniz kişiyle uygulama üzerinden iletişime geçebiliyorsunuz.

WhatsApp sayesinde SIM kart olmadığı zaman bile internet bulunan noktalarda istediğiniz kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Tüm arama ve mesajların uçtan uca şifreli olduğu platformda üçüncü kişilerin mesajlara ve aramalara erişim izni bulunmamaktadır. Bu, programın güvenlik açısından kullanıcılarına sunduğu önemli özelliklerdendir.

Ücretsiz WhatsApp Blackberry telefonlarda kolayca kurularak istenilen her kişiyle anında iletişime geçilebiliyor. Hatta görüşmeye yeni kişiler eklenerek çoklu görüşme de yapılabiliyor. Bu sayede aynı anda birden fazla kişiyle görüşme sağlanmış oluyor.

Kaynak:  whatsappindir

Yorum yapın