Ups Kargo Takip

Ups kargo takip global bir kargo firmasıdır. Hafta içi her gün saat 08.30 ile 18.30 saatleri arasında hafta sonu Cumartesi günü saat 08:30 ile 15:30 arasında açık bulunmaktadır. Pazar günleri ise tamamen kapalıdır. Ayrıca Ups Kargo olarak özel günler olan dini bayramlarda ve diğer bütün resmi tatil döneminde hizmet vermemektedir. Bu saatler arasında Ups Kargo iletişim numarası ve hizmet saatleri içerisinde gerekli olan bilgi ve taleplere olanak sağlamaktadır. Ups kargo olarak kargo teslim süreleri ise olduğunuz yerde ki personelin durumuna bağlı olarak kargo dağıtım süreleri saat 19.00 ve 21:00’a kadar uzaya bilmektedir. Ups kargo ücretleri fiyatı belirli bir standart ve kesin tarifesi yoktur.

Teslimat Süreci Nasıl İşler?

Ups Kargo ücreti  gönderilerin ağırlıklarına ve genişliğine ebadına göre değişiklikler göstermektedir. Fakat bazı durumlara nazaran değişiklikler yaşanmaktadır. Bunlar aşağı yukarı en hafif ile hacmi en küçük olan bir pakette Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna tamamen standart ücret olarak tabir edilen 10 ile  12 TL arasında değişiklikler gösterdiği söylenilmektedir. Ups kargo teslimat süresi ise bazı km’lere nazaran 0 ile 600 km ye kadar olan mesafe süresi 1 gün olarak belirlenmektedir. Yani kısa mesafeler içerisindeki kargo gönderileri o gün içerisinde  teslim edilmektedir. Kargo gönderileri 600 km den daha uzak bir mesafede ise bu teslimat süresi en geç kalmak kaydı ile 2 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Bu özellikler sadece Ups Kargo’ya göre geçerli olmamakla birlikte  bütün kargo şirketleri için geçerli olmaktadır.

Ups Kargo Takip Telefon

Ups kargonun takip numarası ile yaptığınız internet sorgulamalarında hiç bir sonuç alamıyorsanız yada kargonuzun gönderi takip numarasının yanlış hatalı olduğunu düşünüyor iseniz hemen Ups kargo iletişim numarasından yanlış olduğunu düşünüyorsanız eğer Ups kargo müşteri hizmetleri telefon 0850 202 0 202 numarasını arayarak kargo durumunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın kargo şubesini arayarak da kargonuzun son durumunu öğrenebilmektedir.

Ups Kargo Takip No

Ups Kargo size verilen takip numarasını Ups kargo takip No sitesi üzerinden kargo takip kutucuğuna girebilir kargo sorgula butonuna basarak gönderi sonucunu öğrene bilirsiniz. Sistem olarak kargo sorgulama işleminiz tamamlandığında sonuçlar sayfada üzerinde görüntülenecektir. Bu sorgulama sonuçları doğrudan Ups kargo veri tabanından aktarılmaktadır.

Yorum yapın