Whatsapp Aero

Whatsapp Aero, Facebook uygulamasının orijinal uygulamaya kıyasla gelişmiş işlevsellik ve tasarım sağlayan değiştirilmiş sürümlerinden biridir. 

Bu mod, OGWhatsApp gibi diğer uygulamalarla birlikte, üzerine uygulanan baskı nedeniyle kapatılması gereken eski WhatsApp Plus’ın mirasçılarındandır. 

 

WhatsApp Aero Özellikleri 

Whatsapp Aero, mesajlaşma uygulamasının değiştirilmiş bir başka uygulaması olan WhatsApp Fouad Mods ile birçok benzerliği bulunan ve özelliklerini değiştirmek için WhatsApp kaynak kodunu kullanan bir uygulamadır. 

Uygulama yalnızca Android 4.0 veya üzeri cihazlarda kullanılabilir. WhatsApp Aero’nun öne çıkan özelliği, çok sayıda tema, renk, resim, metin, arka plan ve hatta emoji içeren çoklu görsel özelleştirme seçenekleridir. 

Ek olarak, aşağıdakiler gibi başka özelliklere de sahiptir; 

  • Uygulama arayüzünü değiştirme seçenekleri çok ve çeşitlidir, hatta orijinali ile daha fazla fark yaratılabilir.  
  • Kullanıcı profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini belirleyebiliriz. Yazı tipleri, sohbetlerde bile bağımsız olarak özelleştirilebilir.  

Orijinal uygulamanın izin vermediği biçimleri paylaşmanıza izin verdiği için dosya gönderme konusunda daha fazla esnekliğe sahipsiniz. Mavi çift tık ve çevrimiçi olup olmadığımızı bağımsız olarak gizleyebilirsiniz. 

  • Alınan resimleri, videoları veya GIF’leri cihaz galerisinde görünmemeleri için gizleyebilirsiniz. Bu, onları görmenin tek yolunun WhatsApp Aero’ya girmek olduğu anlamına gelir. Orijinal WhatsApp’ın tüm emojilerine sahip, daha fazla ve hatta yenilerini bile oluşturabiliriz. 

 

WhatsApp Aero Nasıl Yüklenir? 

Whatsapp Aero İos için, Google Play Store’da bulunmadığından apk dosyasını uygulamanın resmi web sitesinden indirmeniz gerekir. 

Dosyayı aldıktan sonra Play Store dışındaki uygulamaların kurulumuna izin vermeliyiz. Android 10’da doğrudan kuruluma izin verebiliriz. 

Şimdi daha önce indirdiğiniz uygulamanın, cep telefonunun “İndirilenler” klasöründe olması gereken veya bu amaçla yapılandırdığınız apk dosyasını çalıştırıyoruz. Daha sonra numaramızı girip SMS ile doğrulamamız gerekiyor. 

1. WhatsApp Aero Kullanmanın Riskleri

WhatsApp Aero, yıllardır bu tür modlara izin vermediği konusunda uyarılar vardır. WhatsApp Aero geliştiricisinden, uygulamalarının bir anti-ban sistemi olup olmadığı garanti edilir. Ancak bizim yükümlülüğümüz, bunu yapıp yapmamaya karar vermenize olanak tanıyan bilgilerin verilmesidir.  

WhatsApp’ın son zamanlarda büyük bir yasaklama yapmadığı ve bu uygulamaların normal şekilde çalıştığı da doğrudur. 

Yani uygulamanın bu Facebook versiyonu, geliştirilmiş tasarımı ve daha iyi özellikleri ile WhatsApp Aero’yu kurmak isteyip istemediğinize karar vermek size kalmıştır

 

 

 

 

Yorum yapın