Whatsapp extensions

Whatsapp extensions işlemi ile uzantılardan faydalana bilirsiniz. WhatsAppİndir.net ‘meyi tavsiye ederiz çünkü harika bir anlık mesajlaşma aracıdır, ancak bu daha iyi olamayacağı anlamına gelmez. İster sosyal medyayı WhatsApp görünümünden gizleyin, ister aynı telefonda iki WhatsApp hesabı kullanın; bazı WhatsApp uygulamaları ve uzantıları ile bu platformdan daha fazla yaralanabilirsiniz. 

Uzantılardan herhangi birini kullanmak için Google Chrome veya Opera gibi bir tarayıcı çalıştırıyor olmanız gerekir. Ve tabii ki bilgisayarda WhatsApp Web de kullanmalısınız. Bu arada, bu listedeki WhatsApp uygulamaları ve uzantıları Android’e bağlıdır. Ancak WhatsApp Messenger’ın benzersiz botunu, herhangi bir telefonla da kullanabilirsiniz. 

 

WhatsApp İş (Android)

Whatsapp extensions ile faydalı uzantılar elde edilebilir. Çift SIM’li bir telefonunuz varsa, her numara için bir WhatsApp istersiniz. Çok fazla hesap kullanmak için WhatsApp klonlama uygulamaları ve uzantıları vardır; ancak daha kolay bir seçenek WhatsApp Business’ın kullanılmasıdır. 

WhatsApp Business resmi bir WhatsApp uygulamasıdır, temelde WhatsApp uygulamaları ve uzantılarından bir diğeridir; bu alışık olduğunuz haber verici uygulamaların başka bir versiyonudur. Sık yazılan mesajları göndermek için “hızlı yanıtlar”, farklı konuşmaları tanımlamak için etiketler ve daha fazlası olarak iş için bazı ek özelliklere sahiptir. 

Whatsapp Extensions Ne İşe Yarar ?

  • Ancak her şeyden çok, WhatsApp Business iki farklı numarayla harika biçimde çalışır.  
  • Şahıs listesi her iki platformda da aynı kalır.  
  • WhatsApp veya WhatsApp Business’ı etkinleştirerek hangi SIM’e yanıt vermek istediğinize karar verebilirsiniz. 

WhatsApp Business şu anda iOS için değil, yalnızca Android için kullanılabilir. WhatsApp, ileride yeni XS MaxiPhone XS ve XR için iki SIMS kullanmanıza izin verecek bir iOS sürümünü yayınlayacağını bildirmiştir. 

WhatsAuto (Android) 

Whatsapp extensions ile farklı uzantıları deneyimleyebilirsiniz. Bazen araba sürebilir, sınava çalışabilir veya gelen mesajlara cevap veremeyecek kadar meşgul olabilirsiniz. WhatsAuto, aldığınız herhangi bir metin mesajı için otomatik yanıtlar ayarlamanıza olanak tanır. 

Uygulamanın özelleştirilmesi kolaydır.

Önceden ayarlanmış şablonlardan önceden ayarlanmış yanıtlar arasından seçim yapabilirsiniz. Biçimlendirme şeklinde çalışır, bu sayede bir metni kalınlaştırabilir, italik yazabilir veya üzerini çizebilirsiniz. Tüm kişi listenizi, yalnızca bazı kişileri veya favorileriniz dışındaki tüm kişiler gibi kime otomatik yanıt göndereceğinizi seçebilirsiniz. Varsayılan olarak, yanıtın üst kısmında bir “Otomatik yanıt” başlığı bulunur; ama isterseniz kaldırabilirsiniz.

Yorum yapın