Whatsapp Plus Apk Full 8.0 Türkçe

Whatsapp plus apk full 8,0 Türkçe, geleneksel WhatsApp’tan farklı bir seçenek olduğu için klasik mesajlaşma uygulamasının resmi olmayan bir sürümüdür. Yenilikçi bir tasarıma ve orijinal versiyonda bulunmayan bazı özellikleri sahiptir. Ayrıca, her kullanıcının zevkine göre özelleştirilebilir. 

Ancak uygulamanın bazı kullanıcılarının karşılaştığı sorunlar;  

  • En son WhatsApp güncellemelerinin resmi olmayan sürümlerin kullanımını kısıtlamasıdır.  
  • Hesap, resmi bir platform olmadığı için WhatsApp tarafından Facebook’tan askıya alınabilir ve numara kurtarılmadan önce sistemden kalıcı olarak engellenebilir. 
  • Bu uygulama, orijinal WhatsApp’a benzer şekilde hizmet verir. Yalnızca Android cihazlarda, Google Chrome’dan indirmeniz ve orijinal WhatsApp’ı silmeniz gerekir. 

Whatsapp Plus Apk Nasıl İndirilir? 

Whatsapp plus apk full 8,0 Türkçe, Platform APK’sı önce indirilebileceği herhangi bir sayfadan indirilmelidir. Chrome’un mobil cihazlara yüklenmesine izin vermelisiniz. Kurulamaması orijinal platformdan hala silinecek veriler olduğu içindir. 

Özellikler, orijinal uygulamanın izin verdiği şekilde 16MB’den büyük dosyalar da gönderilebilir.  Okundu bilgilerini devre dışı bırakır ve okundu bilgilerini kimlerin görüntüleyebileceğini ve görüntüleyemeyeceğini belirleyebilir. Daha fazla emoji vardır. Kişilerinizden biri çevrimiçi olduğunda sizi bilgilendirir. 

 

WhatsApp Plus Uygulamasının Kullanmanın Riskleri 

Whatsapp plus apk full 8.0 Türkçe, ücretsiz olarak indirilebilen ve orijinalinden birçok farklı işlevi olan değiştirilmiş bir versiyondur. WhatsApp Plus, orijinaline kıyasla değiştirilmiş bir sürümdür. Bu tür uygulamalar aracılığıyla kullanıcılar veya şirketler, reklam satma veya kullanıcılardan özel veriler elde etme fırsatından yararlanır. 

Çevrimiçi olarak Facebook’un sahip olduğu mesajlaşma servisinin değiştirilmiş bir versiyonudur. Geliştiricisine göre WhatsApp Plus, WhatsApp’ı iyileştiren ve tamamen özelleştirilebilir güncellenmiş halidir.  

WhatsApp’ın bu sürümünün özellikleri arasında, uygulamaya yeni özellikler dahil edilebilir. Orijinal tabandan farklı olan, kullanıcının erişebileceği farklı emojiler ve ayrıca değiştirilmesinin mümkün olduğu farklı menüler vardır. Uygulamada etkinliğiniz olsa bile diğer kişilere gösterilen tarih ve saati seçmenize olanak tanıyan ve okundu bilgileri için mavi çift onay işaretini devre dışı bırakan bir “gizli modu” da vardır. 

Resmi Google onayı olmadan uygulama indirme siteleri tarafından sağlanan verilere göre, dünya çapında birkaç milyon kullanıcı WhatsApp Plus’ı indirmiş olabilir. Gerekli işlemler için whatsappindir.net/whatsapp-apk-android-2-3-6/ sitesinden bilgi alabilirsiniz. 

Yorum yapın