Whatsapp Plus İndir 2020 Türkçe

Whatsapp Plus İndir 2020 Türkçe işlemi yakın zaman sonra gerçekleşecektir. WhatsApp herkesin çeşitli konular hakkında konuşmak için bağlandığı ücretsiz uygulamalardan biridir. Arkadaşınızın veya aile üyenizin numarası ile fotoğraflar, videolar, GIF’ler, karmaşık Word veya PDF belgelerine kadar her şeyi paylaşabilirsiniz. Ancak, WhatsApp şu anda WhatsApp Plus’ta bulunan bazı özelliklerden yoksundur. Örneğin, WhatsApp Plus’ta kişilerin bağlı olduğunuzu görmemeleri için uçak modunu etkinleştirebilir ve ayrıca kişilerinizin durumunu karşı taraf bilmeden istediğiniz kadar kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp Plus 2020 Nedir?

Whatsapp Plus İndir 2020 Türkçe, Facebook platformuna çok benzer, içinde tüm uygulamanın rengini değiştirmek de dahil olmak üzere daha fazla araç çalıştırabilir ve etkinleştirebilirsiniz. 2020, uygulamanın orijinal WhatsApp’tan daha gelişmiş değişiklikler sunacağı için önemli bir yıldır.

WhatsApp Plus’ın ses kayıtlarını veya sesli notları donduran bir sisteme sahip olması bekleniyor. Bu sayede videoları sadece duraklatmakla kalmaz, beğenmezseniz de dinleyebilirsiniz.

Gelen diğer bir özellik ise, 24 saatten daha kısa bir süre içinde görüntülendiği anda kaybolan mesajlardır. WhatsApp Plus’ın her zaman sahip olduğu bir diğer detay, temalarının eksiksiz bir şekilde güncellenmesidir. Bu şekilde ekranınıza hareketli bir arka plan koyabilir veya daha fazla renkle beğeninize göre dekore edebilirsiniz.

WhatsApp Plus ile Fotoğraflar

WhatsApp Plus İndir 2020 Türkçe yalnızca kaybolan görüntüyü tekrar görme işlevine sahip, ancak 2022 yılına kadar çok daha işlevsel bir araca sahip olması bekleniyor.

WhatsApp Plus’ta etkinleştirilen bir diğer şeyde, mesaj planlama veya otomatik mesajları etkinleştirme yeteneğidir.

WhatsApp Plus’ı çok fazla sorun yaşamadan indirebileceğiniz birkaç web sitesi vardır. Ancak, olası kötü amaçlı yazılımların cihazınıza yüklenmesini önlemek için sayfanın güvenli ve asma kilitli olduğunu her zaman doğrulamalısınız.

Android için Whatsapp Plus değiştirilmiş bir versiyonu olarakta çalışabilir. Uygulamanın potansiyelini görmek için indirebilirsiniz. Büyük dosyalar gönderme, temaları değiştirme, kişileri son gördüğünüzde gizleme, oturumu kapatma ve çok daha fazlası gibi sınırsız özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Whatsapp Plus Avantajları

  • Daha yüksek düzeyde gizlilik sunar.
  • WhatsApp Plus İndir 2020 Türkçe.
  • Daha fazla miktarda ve çeşitli ifadelere sahiptir.
  • Gelen aramaları engellemenizi sağlar.
  • Yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları silinen mesaj bildirimini göstermeden silmenizi sağlar.
  • Maksimum dosya boyutu sınırını 50MB’ye yükseltebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları daha kaliteli bir biçimde göndermenizi de sağlar.

Ve aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce tema olduğu için uygulamanın grafik görünümünü tamamen özelleştirmenize olanak tanır. Whatsapp Plus için https://www.whatsappindir.net/ sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın