Whatsapp Plus Son Sürüm Apk

Whatsapp plus son sürüm apk ile Whatsapp’ın daha gelişmiş versiyonunu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Dünyada kullanılan en popüler mesajlaşma uygulamalarının başında Whatsapp gelir. Milyarlarca insan tarafından her yerde kullanılıyor. Bu uygulamanın bir başka versiyonu olarak Whatsapp Plus bulunur. Üçüncü taraf bir uygulama olarak kullanıcılara birçok özellik sunuyor.

Bu özellikler ile daha etkili bir şekilde kullanım yapma imkânı oluyor. Uygulamanın standart sürümünün sunduğu özelliklerde çeşitli kısıtlamalar oluyor. Bu kısıtlamalar plus versiyonu ile ortadan kaldırıyor. Üstelik apk indirerek ücretsiz bir şekilde kullanma imkânınız da bulunuyor. Bu üçüncü taraf bir uygulamadır. Yani uygulama marketlerinde yer almaz. Özel olarak internet üzerinden indirmeniz gerekir.

Whatsapp Plus Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Üçüncü taraf bir uygulama olarak hazırlana Whatsapp plus birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikler ile standart versiyonda yer alan kısıtlamalar kalkar. Aynı zamanda standart versiyonda olmayan özellikler de bulunur. Bu sayede oldukça etkili bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Genel özelliklerinden bazıları şunlardır;

  • Dosya gönderirken normal versiyonda olan sınırlamalar kalkar. Yüksek boyutta dosya gönderimi yapılabilir.
  • Profilinize bakan kişileri görüntüleme imkânına sahip olursunuz.
  • Mavi tikleri kaldırmak ile birlikte mesaj yazarken ortaya çıkan “yazıyor…” ifadesini de kaldırmanız mümkündür. Bu sayede son derece kullanışlı olur.
  • Son görülmenizi kapatsanız dahi başkalarının son görülme tarihlerini görebilirsiniz.
  • Tema bakımından oldukça çeşitli bir uygulamadır. Tema mağazasında pek çok seçenek vardır.
  • Sohbetlere özel olarak şifre koyabilirsiniz.
  • Uygulamada normal versiyona göre çok daha fazla emoji vardır.

Whatsapp plus kullanıcıları bunlar ve daha fazlasına erişim sağlayabilir. Whatsapp plus son sürüm apk ile kolay bir şekilde hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Whatsapp Plus Son Sürüm Ücretli midir?

Whatsapp plus, uygulama marketlerinde yer almayan bir uygulamadır. Bunun için internet üzerinden indirme işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. İndirme işleminde sonra apk dosyasının üzerine tıklamanız halinde kurulum başlar. Genel olarak en fazla merak edilen konulardan bir tanesi Whatsapp plus son sürüm apk ücretli midir oluyor. Belirtmek gerekir ki bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hiçbir ücret ödemeden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Plus Nasıl İndirilebilir?

Whatsapp plus uygulamasını indirmek son derece kolaydır. Ancak güvenilir bir siteyi tercih etmeye dikkat etmenizde fayda var. Güvenilir uygulama indirme işlemi sayesinde gönül rahatlığı ile uygulamayı kullanabilirsiniz. Whatsapp plus son sürüm apk ile hızlı bir şekilde indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Apk dosyası olduğundan dolayı açarak kurulum yapmanız gerekir. Dosyaya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra kurulum hemen biter ve uygulama kullanıma hazır olur. http://whatsappindir.net/ sitesinden uygulamanın özellikleri ve ne olduğu hakkında daha fazla bilgi alabilir ve aynı zamanda uygulamayı indirebilirsiniz.

Yorum yapın