Whatsapp Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı

Whatsapp silinen fotoğrafları geri getirme programı işlemi sayesinde birçok eski fotoğraf geri kurtarılabilir. Whatsapp uygulaması üzerinden gönderilmiş olan fotoğraflar yanlışlıkla silinmiş olabilir. Bunun yanı sıra bilerek de silinmiş olabilir. Ancak zaman zaman silinen fotoğraflara tekrar erişim sağlaması gerekebilir. Özellikle de belirli aralıklarla düzenli bir şekilde yedekleme almayan kişilerde eski fotoğraflara whatsapp üzerinden erişmek imkansızdır. Ancak programlar sayesinde eski fotoğraflara erişmek mümkündür. 

 • Öncelikle silinen fotoğrafların yedeklemeye dahil edilip edilmediği kontrol edilmelidir. 
 • Daha sonra yedekleme olarak alınmayan fotoğraflara erişmek için en doğru silinen fotoğrafları geri getirme program gerekiyor. 

 

Whatsapp Hangi Döneme Ait Silinen Fotoğraflar Geri Getirilir  

Whatsapp silinen fotoğrafları geri getirme programı sayesinde eski fotoğraflar kolaylıkla geri alınır. Ancak birçok kullanıcı tarafından ne kadar eski fotoğrafların geri getirildiği de oldukça merak konusu olacaktır. Whatsapp uygulaması birçok önemli veriyi içeren bir uygulamadır. Bu sebepten kaynaklı verilerin düzenli olarak yedeklenmesi gerekir. Oysaki birçok kullanıcı bu detayı unutur. Whatsapp üzerinde paylaşılan fotoğrafları gri getirmek için ise özel olarak program geliştirilmiştir. 

 • Whatsapp uygulaması üzerinden alınan fotoğrafların silinmesi üzerine whatsapp silinen fotoğrafları geri getiren program devreye girer. 
 • Bu program kesinlikle whatsapp uygulaması üzerinden gelen ve silinen fotoğrafları kurtarır. 
 • Aynı zamanda bu fotoğrafların hangi dönemde silindiği fotoğrafların geri getirilmesini engellemez. 

Whatsapp Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Yüklenir? 

Whatsapp silinen fotoğrafları geri getirme programı sayesinde whatsapp üzerinden silinen fotoğraflara kolayca ulaşılır. Yanlışlıkla ya da bilerek silinmiş olan fotoğraflar artık silinmez. Bu durumda whatsapp silinen fotoğrafları getiren program kullanılır. 

 • Öncelikle whsatsapp üzerinden gelen fotoğraflar silinmiş ise mesaj sayfasında da görülmez. 
 • Aynı zamanda whatsapp üzerinde bu fotoğraflar için tekrar butonu çıkmaz. 
 • Bu durumda yedeklemeniz de bulunmuyor ise whsatsapp silinen fotoğrafları kurtaran programı kullanmanız gerekir. 
 • Bu programın kurulumu oldukça kolaydır. 
 • Üstelik sizlere en geniş kapsamlı eski fotoğrafları arama hizmetti sağlar. 
 • Whatsapp üzerindne fotoğrafları ne zaman silmiş olursanız olun bu program sayesinde geri getirmek kolaydır.  

Whatsapp uygulamasından gelen eski fotoğraflarınıza ulaşmak için kullanılan program hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için ise kesinlikle bu adrese göz atmanız gerekiyor. 

Kaynak:  whatsappindir

Yorum yapın