Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi kargo takip çalışma saatleri hafta içi her gün sabah saat 09.00 akşam 18.00 saatlerin çalışmaktadır. Hafta sonu Cumartesi günü saat 09.00 ile 13.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Pazar günleri ise çalışmamaktadır. Yurtiçi Kargo takip gönderi teslimat süresi yaklaşık olarak tam 2 iş günü olarak bildirilmektedir. Yalnız kargo gönderi yoğunluğuna göre bu teslimat günleri zamanla artış göstererek değişmektedir.

Yurtiçi Kargo Fiyat Bilgisi ve Teslimat Süresi

Yurtiçi kargo takip kargo gönderimlerde net olarak belirli bir fiyatlandırma listesi bulunmamaktadır. Kargo ücretleri gönderilmiş olan kargonun ağırlık hacim ve maddelerin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Fakat yaklaşık olarak en küçük boyuta sahip olan ve ağırlığı ise en düşük bir paketin ülkemizin bir yerinden diğer yerine gönderilmesinin fiyatlandırılması standart ücret karşılığı yaklaşık 15-20 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yurtiçi kargo ile yapılan bu gönderilerin teslimat süreleri 600 kilometrede ki mesafeye kadar yaklaşık 1 iş günü teslimatı yapılmaktadır. 600 kilometreden bi hayli daha uzak mesafeler için ise bu zaman dilimi 2 iş günü teslimat süresine çıkmaktadır. Yapılmış olan bu teslimat süreleri ve özellikleri sadece Yurtiçi Kargo için geçerli olmamakla birlikte diğer farklı tüm kargo acenteleri için geçerli olmaktadır.

Yurtiçi Kargo Takip Kodu Nedir?

Yurtiçi kargo takip kodu yurtiçi kargo takip  işlemleri sırasında gönderi sorgulama işlemlerini de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sorgu takip numarası 12 rakamlı barkod no ile oluşmaktadır. Bu 12 hanenin tamamı ise rakamlardan oluşmaktadır. Yurtiçi kargo gönderimini nasıl takip edebilirim. Yurtiçi kargo şirketinin sahip olduğu internet sitesinde bulunan sorgulama alanını kullanarak da mevcut kargonuzun son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu arada yurtiçi kargo ile yapılan gönderilerin son durumumu isim ve soy isimde bulunabilmektedir. Ayrıca yurtiçi kargo çağrı merkezlerinden de ulaşılabilmektedir. Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Açık mı? Yurtiçi kargo hafta sonu Cumartesi günleri 09.00 ile 13.00 saatleri arasında  müşterilere hizmet vermektedir. Pazar günü ise tamamen kapalıdır. Cumartesi günü saat 13.00 ile 17.00i arası ise sadece kargoların kabul ve teslimat işlemleri yapılmaktadır.

Yorum yapın