Whatsapp Apk Android 2.3 6

Whatsapp Apk Android 2,3 6, WhatsApp’ın sahip olmadığı iyileştirmeler sunsa da, kurulumu kullanıcının güvenliği için sayısız risk taşır ve Yükleme sırasında şüphe uyandırır. 

Şu anda WhatsApp, milyonlarca insanın tercih ettiği anlık mesajlaşma uygulaması olarak kendini kanıtlamıştır. Son zamanlarda, sosyal ağlar dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcıya sahip olduğunu ve popülerlik listelerinde olumlu bir şekilde yer aldığını bildirmiştir. 

Uygulama, kullanıcı ve güvenlik taleplerini karşılamak için bazı ek özellikler uygulanarak sürekli olarak geliştirilir. Ancak WhatsApp’ın sunduğu avantajlar, daha fazla aldatma ve gizlilik arayışında orijinal uygulamayı değiştiren harici uygulamalara yönelen bazı kişiler için yeterli değildir. 

 2.3.6 whatsapp apk indir

Whatsapp Apk Android 2.3 6, Google Play Store ve App Store kataloglarında geleneksel WhatsApp hizmetine alternatif veya ek bir araç olarak çalışan çok çeşitli uygulamalar sunar. kullanıcıların cep telefonlarında iki numaraya sahip olabileceklerini vaat eden uygulamalar bulmak yaygındır. 

Bu sayede WhatsApp’a ek olarak anlık mesajlaşma hizmetini geliştirmeyi hedefleyen birçok uygulama bulunuyor. Ancak bunlardan sadece biri son zamanlarda binlerce kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı. Adı, hizmete başka işlevler eklemeyi vaat eden bir uygulama olan Whatsapp Apk Plus’tır. 

Android 2.3 5 Whatsapp Apk İndir

1. WhatsApp Plus’ın Avantajları 

Whatsapp Apk Android 2.3 6 uygulaması, sayısız ek fayda sağladığı için binlerce insanı kendine çekiyor. En çekici olanlardan biri sunduğu gizliliktir. WhatsApp Plus, “çevrimiçi” bağlantı durumunu silmenize, belirli kişilerin profil fotoğraflarını gizlemenize, belirli konuşmaları engellemenize ve görüldü işaretini devre dışı bırakmanıza olanak tanır.  

  • Whatsapp Apk’nin bir diğer faydası da sahip olduğu emoji miktarıdır.  
  • Resmi Telcel portalına göre, bu popüler uygulamanın sisteminde geniş bir ifade koleksiyonu vardır. 
  • Whatsapp Apk, uygulamanızdaki her şeyi özelleştirmenin mümkün olduğuna da dikkat çekiyor.  
  • Uygulama, kullanıcıları tarafından oluşturulan konuşmalar için geniş bir fon kataloğuna sahiptir. Ayrıca harflerin yazı tipi, boyutu ve rengi değiştirilebilir. 

Whatsapp Apk’de iz bırakmadan mesajları silmek de mümkündür. Sistem karşı taraf mesajı almış olsa bile silmenize izin verir.  

Son olarak, Whatsapp Apk’nin bir başka avantajı da 50 MB’a kadar dosya gönderme imkanıdır. Benzer şekilde bu alternatifin görüntü ve videoların kalitesini iyileştirdiğini ve paylaşımı kolaylaştırmak için boyutların küçültüldüğü de söyleniyor. 

 

Kaynak:  whatsappindir

 

 

Yorum yapın