Whatsapp Plus İndir

Whatsapp plus İndir , çok fazla merak ve beklenti yaratan geleneksel WhatsApp’tan farklı bir seçenek olduğu için son aylarda yeni kullanıcılar için sürekli indirildiğinden dünya çapında yaygın durumdadır. 

Bu uygulamanın ana cazibesi, tasarımının orijinal versiyonda bulunmayan bazı detaylarla daha yenilikçi olmasıdır. Bu yeni iletişim sisteminde, yazı tiplerinden temalara kadar beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. 

WhatsApp Plus Nedir? 

Whatsapp plus, yenilikçi tasarımlara sahip ve kullanıcı tarafından daha fazla kişiselleştirilmiş yeni bir anlık mesajlaşma platformudur. Resmi bir platform olmasa da birçok kullanıcıyı kendine çekmiştir. 

1. WhatsApp Plus’ı Kimler Kullanıyor? 

Whatsapp plus ile android işletim sistemine sahip kullanıcılar bu yeni uygulamayı kullananlardır. Bu uygulama, orijinal WhatsApp’a benzer şekilde hizmet verir. Google Chrome’dan indirilmesi gerekir ve yalnızca Android cihazlarda mevcuttur. WhatsApp Plus için orijinal WhatsApp’ın kaldırılması da gerekir. 

2. WhatsApp Plus’ı Nasıl Edinebilirsiniz? 

Platform APK’sı önce indirilebileceği herhangi bir sayfadan indirilmelidir. Cep telefonunuza yüklemek için Chrome izinleri vermelisiniz. 

Kurulamaması durumunda, orijinal platformdan hala silinecek veriler olduğunu gösterir. Ayarlar ile uygulamalara gitmeniz gerekir ve WhatsApp yazan ancak logosu olmayan bir uygulama görürseniz silmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra, cep telefonu numaranızı tekrar girip kaydedebilirsiniz. 

3. WhatsApp Plus’ın İşlevleri Nelerdir?

 •  
 • Orijinal uygulamanın izin verdiği gibi yalnızca 16 MB değil, daha büyük dosyalar da gönderilebilir, bu durumda dosyalar 50 MB’a kadar çıkabilir. 
 • Okundu bilgilerini devre dışı bırakır ve okundu bilgilerini kimlerin görüntüleyebileceğini ve görüntüleyemeyeceğini belirtir. 
 • Daha fazla emoji vardır. Kişilerinizden biri çevrimiçi olduğunda sizi bilgilendirir. Ve daha önce de belirttiğimiz gibi, uygulamanın özelleştirilmesi söz konusudur. 
 1. WhatsApp Plus’ın Daha Fazla Gizliliği Var mı? 

Söz konusu uygulamanın izin verdiği ayarlar nedeniyle gizlilik kesinlikle bir öncelik değildir, çünkü sistem başkalarına ne yaptığınızın farkındadır ve ayrıca birileri bunu belirli bir şekilde, yani sadece etkinliğinizi gözlemleyerek yapabilir. 

Hesap, resmi bir platform olmadığı için WhatsApp tarafından Facebook’tan askıya alınabilir ve numara kurtarılmadan önce sistemden kalıcı olarak engellenebilir. WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümlerinden olduğu için hizmet şartlarını ihlal ederler. 

 

 

Whatsapp, günümüzde en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. Dünya genelinde milyarlarca kullanıcıya sahip olan uygulama, birçok farklı kullanım versiyonu ile kullanıcılarına memnun edici hizmet sunar. Whatsapp’tan daha fazla özelliğe sahip olan Whatsapp Plus, güvenli olması nedeni ile de kullanıcılardan ilgi görür.

Whatsapp Plus İndir

Whatsapp Plus, kullanıcılara farklı deneyimler sunan bir uygulamadır. Henüz resmi bir uygulama değildir ancak sayısız kullanıcı bu uygulamayı Plus özellikleri ile kullanmayı tercih eder. Uygulama yine Whatsapp üzerinden açılır. Whatsapp yüklü olduğu sürece cihazınızdan aynı uygulamayı Plus özelliklere sahip olarak kullanabilirsiniz.

Whatsapp Plus uygulaması Alexmods tarafından geliştirilmiştir. Uygulama Whatsapp kullanıcılarına standart uygulamada olmayan birçok özelliği kullanma fırsatı sunar. Whatsapp Plus uygulaması dendiğinde akla gelen ilk özellik temadır. Kullanıcılar bu eklenti sayesinde Whatsapp uygulamasını kişiselleştirebilir. Buna ek olarak Plus uygulaması kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunar.  Whatsapp Plus resmi uygulamalar arasında yer almaz. Bu nedenle uygulama indirme mağazalarında bu uygulamaya ulaşamazdınız Ancak Whatsapp indir linklerini takip ettikten sonra uygulama ile ilişkili olarak Whatsapp Plus indir linklerine de ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Plus Ne Gibi Özellikler Sunar?

Whatsapp Plus özellikle standart olarak Whatsapp uygulamasını ku1llanmaktan sıkılanlara çok farklı bir ortam sunar. Mesajlaşmayı daha eğlenceli hale getiren Whatsapp Plus’ta bulunan özellikler şunlardır;

 • Whatsapp Plus uygulaması içerisinde toplamda 4 binden daha fazla özelleştirilebilir tema bulunur.
 • Kullanıcılar çok farklı yazı tipleri arasından seçim yapabilir.
 • Çevrimiçi halde iken kendilerine gelen bildirimleri gizleyebilir.
 • Ara yüzleri istedikleri gibi özelleştirebilir.
 • Klasik Whatsapp uygulamasında olmayan emojileri kullanabilir.
 • Whatsapp Plus’ta mavi tik ile gönderildi tikleri gizlenebilir.
 • Uygulamaya özel olarak parmak izi ve desen ile kilitleme seçenekleri mevcuttur.
 • Mesaj yazarken üst kısımda bulunan “Yazıyor” bilgisi gizlenebilir.
 • Eski mesajlar silinebilir.
 • İstenilen sohbetler sabitlenebilir.
 • İnternet açık olduğu halde sadece uygulamaya özel olarak internet bağlantısı kesme seçeneği mevcuttur.
 • Ayarlar menüsüne daha kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür.
 • Kullanıcılar gündüz modun yanında gece modunu da kullanabilir.
 • Whatsapp’ta kayıtlı olmayan kullanıcılara mesaj gönderilebilir.

Whatsapp Plus Hangi Cihazlarda Kullanılabilir?

Whatsapp Plus, klasik Whatsapp uygulamasının kullanıldığı cihazlarda kullanılabilir. Son teknoloji mobil cep telefonlarında kullanımı oldukça yaygındır. Bununla birlikte masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Tablet cihazlar üzerinde de kullanımı mümkündür. Whatsapp indir linki ile Whatsapp uygulamasına sahip olduktan sonra bu uygulamayı daha da geliştirmek için Whatsapp Plus indir linki ile bu uygulama da cihaza indirilebilir.

Whatsapp Plus her geçen gün daha fazla özelliğe sahip olur. Klasik Whatsapp gibi resmi bir uygulama olmasa da Plus uygulamasına sürekli olarak güncelleme gelir. He güncelleme ile uygulama daha fazla yeni özellik kazanır. Bununla birlikte Whatsapp Plus da klasik Whatsapp içerisinde bulunan bütün özellikler zaten mevcuttur.

Yorum yapın